InfoDeniz

آیا می‌دانستید که دانشگاه‌هایی در کشورهای خاصی وجود دارند که در سال 2022 پذیرش تحصیلی رایگان را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند؟ همچنین دانشگاه هایی وجود دارند که شهریه آن‌ها مقرون به صرفه است.

برخی از کشورهای ارائه دهنده شهریه رایگان به سادگی معتقدند تحصیل دانش آموز نباید به توانایی مالی والدین بستگی داشته باشد. کشورهایی مانند آلمان، نروژ، فنلاند، اتریش و ایسلند طرح‌های مختلف شهریه رایگان/کم را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌کنند.
در بخش اخبار مهاجرتی پلتفرم مهاجرتی اینفودنیز به بررسی این کشورها می‌پردازیم

https://b2n.ir/z43658

--

--

مهاجرت تحصیلی رایگان با اینفودنیز

اینفودنیز در نظر دارد به 10 نفر از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، خدمات مهاجرتی رایگان ارائه بده!

شرایط :

· معدل بالای 15

· مدارک دانشگاهی ترجمه شده به همراه ریز نمرات

· سطح زیان لازم(آیلتس 6.5 یا تافل 90 به بالا و یا مدرک B2 زیان آلمانی، ایتالیایی و …)

مهلت ثبت‎نام از 15 آبان تا 15 آذر است و قرعه کشی در تاریخ 19 آذر به صورت لایو انجام‌ می‌شود. اگر شرایط گفته شده را دارید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنید و این فرصت طلایی رو از دست نده…

https://b2n.ir/g47637

--

--

آموزش در استرالیا شاخصی برای تعیین کیفیت است و در عرصه بین‌المللی بسیار مورد توجه است. اصلا جای تعجب نیست که استرالیا را بهشتی برای دانشجویان بنامیم زیرا در بین 100 دانشگاه برتر جهان در سال 2021، 7 دانشگاه در استرالیا هستند. بنابراین، تعداد زیادی از دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان استرالیا را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. از نظر تعداد دانشجویان خارجی، استرالیا پس از ایالات متحده و بریتانیا مقام سوم را در جهان دارد. در عین حال، تحصیل در استرالیا یک لذت واقعی است: آب و هوای گرم، موج سواری، اقیانوس و استرالیایی‌های خونگرم، دوران دانشجویی شما را به دوره‌ای فراموش نشدنی از زندگی شما تبدیل می‌کند.

با پلتفرم مهاجرتی اینفودنیز همراه باشید تا در ادامه مقاله به دلایل علت تحصیل در استرالیا را بدانیم

https://b2n.ir/k11287

--

--

مؤسسات آموزش عالی کشور نیوزلند به چهار دسته دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش خصوصی، کالج‌های آموزشی و انستیتوهای تکنولوژی و پلی تکنیک تقسیم می‌شوند. داوطلبانی که قصد ورود به دانشگاه‌های کشور نیوزلند را دارند باید مدرک اتمام مقطع متوسطه خود که معادل دیپلم دبیرستان در نیوزلند است را ارائه دهند. هزینه تحصیل در این کشور نسبت به دیگر کشورهای پیشرفته جهان کم‌تر است و نوع دانشگاه و رشته تحصیلی هر دانشجو تعیین‌کننده شهریه آن می‌باشد. دانشجویان بین‌المللی که دغدغه هزینه‌های زندگی و تحصیل خود را دارند در صورت داشتن شرایط بورسیه تحصیلی نیوزلند می‌توانند بخش زیادی از هزینه‌های خود را پوشش دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله همراه #اینفودنیز باشید.

https://b2n.ir/s07096

--

--

در صورتیکه شما به عنوان دانشجوی خارجی (بین المللی) موفق به کسب بورسیه کامل تحصیلی شوید و به عبارت دیگر تمام هزینه های شما توسط دانشگاه پوشش داده شود تا حد زیادی برای مخارج زندگی خود در کشور اتریش مشکلی نخواهید داشت، با این وجود اگر بورسیه تحصیلی نیمه (50 درصدی یا کمتر) دریافت کنید یا با هزینه شخصی برای تحصیل به این کشور مهاجرت کنید (self-fund)، از آنجاییکه زندگی در برخی از شهرهای کشور اتریش همچون پایتخت و به طور خاص شهرهای بزرگتر این کشور همچون وین ممکن است کمی برای زندگی گران تر باشد، امکان دارد برای مخارج ماهیانه خود به کار در کنار تحصیل نیز نیازمند شوید.
شرایط دریافت بورسیه تحصیلی اتریش و کار دانشجویی با اینفودنیز همراه باشید

https://b2n.ir/w18059

--

--

مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های مرسوم برای مهاجرت به شمار می‌رود. مهاجرت تحصیلی در واقع تحصیل در دانشگاه‌ها یا موسسات آموزشی خارج از کشور و اقامت دائم در آن کشور بعد از اتمام تحصیل است. این نوع از مهاجرت (مهاجرت تحصیلی) می‌تواند شرایط به مراتب بهتری را برای مهاجران فراهم آورد. زیرا با ورود به دانشگاه‌های معتبر و کسب مدرک دانشگاهی در کشور مورد ‌نظر، شانس پیدا کردن کار به عنوان یک نیروی ماهر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت و این موضوع می‌تواند موجب تسریع فرآیند دریافت اقامت دائم شما باشد.
رشته شما به روش‌های مختلف در مسیر مهاجرت شما نقش پیدا می کنه.

  • نقش رشته در هزینه مهاجرت
  • نقش رشته در گرفتن ادمیژن (پذیرش)
  • نقش رشته در تعیین کشور مقصد
  • نقش رشته در دریافت کمک مالی در کشور مقصد

ادامه مقاله در پلتفرم مهاجرتی اینفودنیز

https://b2n.ir/m40404

--

--

بهترین مقاصد مهاجرت تحصیلی

دانشجویان بین‌المللی همیشه به دنبال بهترین مقاصد برای ویزای دانشجویی، کار و اقامت هستند. ادامه تحصیل در خارج از کشور متفاوت‌ترین تجربه‌ای است که یک فرد می‌تواند در زندگی‌اش داشته باشد. خوشبختانه امروزه کشورهای مختلفی وجود دارند که از جنبه‌های گوناگونی خواسته و نیاز دانشجویان را تأمین می‌کنند. کشورهای زیادی هستند که به دانشجویان بین‌المللی اجازه می‌دهند در طول تحصیل خود مشغول به کار شوند و حتی در صورت داشتن شرایط لازم بعد از فارغ‌التحصیلی، با اشتغال دائم در آن کشور اقامت دائم آنجا را به دست آورند. در ادامه این مطلب با اینفودنیز همراه باشید تا شرایط مختلف کشورهایی که برای مهاجرت تحصیلی انتخاب خوبی هستند را با یکدیگر بررسی کنیم.

https://b2n.ir/b90031

--

--